Lenovo 81B1000DPB

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 81B1000DPB
  • Przekątna ekranu: 14 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Dysk twardy: 256 GB
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Procesor: AMD Ryzen 5

wydajność, niezawodność i jakośćDzięki akcelerowanym procesorom AMD w notebookach Ty i Twoi użytkownicy biznesowi będziecie mieli wszystko – wysoką skuteczność i długi czas pracy na baterii, korzystnej jakości videokonferencje i perfekcyjną efektywność grafiki.

I to bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa, stabilności ani ogólnej jakości.Niezwykła sprawność zintegrowanych układówZintegrowane układy graficzne AMD w połączeniu z wielordzeniowym procesorem to nad wyraz efektywne i energooszczędne rozwiązanie.

Bez względu na to, do czego służy ci komputer — od edycji zdjęć, poprzez oglądanie filmów, po walkę z czarnymi charakterami w najnowszych grach 3D — dzisiaj wszystkie te zadania są realizowane sprawniej.Dysk SSDDysk SSD technika ta zastępuje dyski wyprodukowane w charakterystycznej technologii z zapisem magnetycznym.

Podstawową zaletą SSD jest brak ruchomych części. W dodatku dysk cechuje się bezapelacyjnie krótszym czasem dostępu do informacji (kilkadziesiąt razy), cichą pracą, a także o niemało obszerniejszą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (powodowane np.

wstrząsami w czasie pracy albo upadkiem z wysokości). Bardzo duże szybkości odczytu i zapisu, wraz z wyjątkowo niedługim czasem dostępu bezprecedensowy przyrost produktywności i funkcjonalności komputera.

Z kolei brak elementów mechanicznych gwarantuje wysoką wytrzymałość na wstrząsy co gwarantuje wydajną pracę w urządzeniach mobilnych.Przyjemna nieprzewidzianka dla użytkowników i działów ITProsty. Wszechstronny.

Kompatybilny. V330 jest nieskomplikowany we wdrażaniu — oferuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych albo dopełniającą baterię i zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.bezusterkowy.

Łatwy w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się także nad konserwacją V330. O bezawaryjności tego notebooka świadczy seria rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne skrajne sytuacje.

Jestdobrze zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2. Dział IT może także pracować spokojniej dzięki oferowanej przez Lenovo trzyletniej gwarancji na baterie niewymieniane poprzez użytkowników.Lepsza praca i rozrywkaNiezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym IPS o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać błyskotliwy obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Ekran tego notebooka otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki temu możesz łatwo prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać notebooka w wybrany sposób.Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscuErgonomiczna klawiatura V330 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu.

sprawności sprzyjaduży panel dotykowy, dzięki któremu nie Ci potrzeba myszy podczas pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge oraz dodatkowej b...

Podobne produkty w kategorii Laptopy