Lenovo 80XF00F0PB

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 80XF00F0PB

sprężystość połączona z wydajnością Miix 320 można łatwo przełączać między trybami tabletu i laptopa. Bez względu na to, gdzie jesteś, w jednej chwili trzymasz w rękach interaktywny tablet z bogactwem multimediów, a w następnej - w pełni użyteczny notebook z klawiaturą i narzędziami potrzebnymi do pracy.

Procesor Intel® Atom™ nowej generacji 4-rdzeniowy procesor Intel® Atom™ x5 uwydatnia się niezwykłą płynnością pracy, możliwością momentalnego oglądania sieci i generowania perfekcyjnej grafiki. Pracuj i graj, kiedy chcesz.

Procesor w Twoim MIIX 320 jest gotowy na wszystko. Obsługa systemu Windows 10 Pro Opcjonalny system Windows 10 Pro pozwala szybko zacząć pracę i skupić się na swoich zadaniach. Zupełnie nowa oglądarka ułatwia surfowanie i odkrywanie nowych treści, czytanie i udostępnianie i realizowanie innych zadań.

Dzięki dostępności ulubionych aplikacji pakietu Office możesz pracować w każdej sytuacji i wspólnie z innymi osobami. Klawiatura dla obszerniejszej efektywności powiększ swoją skuteczność, podłączając klawiaturę z pogrupowanymi przyciskami do tabletu z wyświetlaczem Full HD o przekątnej 10,1 cala.

Klawiatura z dwoma portami do podłączenia innych sprzętów zezwala na płynne pisanie. Precyzyjny touchpad pozwala powiększać i pomniejszać obraz poprzez zsuwanie i rozsuwanie palców oraz korzystać z gestów wykonywanych kilkoma palcami.

Przyciągająca wzrok lekkość Zaokrąglone krawędzie, proste linie i wytworne szczegóły powodują, iż Miix 320 jest niesamowicie lekki - waży około 1 kg. Dzięki temu urządzenie możesz wziąć, gdzie tylko zechcesz.

Musisz tylko wybrać jeden z dwóch dostępnych odcieni: Platinum Silver lub Snow White. Cały dzień pracy na akumulatorze W pełni naładowany Miix 320 działa nawet 10 godzin na zasilaniu akumulatorowym. Zatem możesz być w terenie od rana do wieczora, nie tracąc czasu na szukaniu ładowarki albo gniazdka.

nad wyraz prędkie połączenie Wi-Fi Połączenie Wi-Fi w standardzie 802.11ac jest trzykrotnie szybsze od charakterystycznego połączenia Wi-Fi. Co więcej niesamowita szybkość połączenia Wi-Fi przekłada się na jego większą stabilność, a to z kolei powoduje mniejsze opóźnienia i istotnie płynniejsze przeglądanie stron.

Stała łączność choćby poza zasięgiem Znajdujesz się poza zasięgiem sieci Wi-Fi? Bez obaw. Opcjonalne połączenie LTE pozwala skonsolidować się z siecią z dowolnego miejsca, w którym jest przystępna komórkowa transmisja informacji.

Podwójna antena poprawia łączność, dlatego możesz odbierać szerszą gamę sygnałów i korzystać z połączenia jednostajniejszego niżeli w zwykłym tablecie. Wyświetlacz z znakomitym obrazem Miix 320 jest zaopatrzony w imponujący ekran o przekątnej 10,1 cala, który pozwala uzyskać obfity stopień szczegółowości i żywe barwy.

przeglądaj internet, oglądaj swoje ulubione filmy lub przypomnij sobie najciekawsze momenty wakacji utrwalone na zdjęciach — bez dwóch zdań olśni Cię wyrazisty obraz w ja...

Podobne produkty w kategorii Laptopy