• Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 20N8005EPB
  • Przekątna ekranu: 14 "
  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć RAM: 2 GB

Przyjemna niespodziewanka dla użytkowników i dla działów IT
Prosty. Sprawny. Kompatybilny. E480 jest prosty we wdrażaniu oferuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, zgodność sprzętową przy użyciu najróżniejszych portów USB i energooszczędność i wyższą sprawność czterordzeniowego procesora Intel nowej generacji.
niezawodny. Prosty w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się też nad konserwacją E480. O bezawaryjności tego laptopa świadczy linia rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje. Jestdobrze zabezpieczony przy użyciu dotykowego czytnika linii papilarnych i układu dTPM 2.0. Dział IT może również pracować spokojniej dzięki oferowanej przez Lenovo trzyletniej gwarancji na baterie niewymieniane poprzez użytkowników.

Krótsza lista zadań
E480 pomoże Ci szybciej uporać się z zadaniami dzięki najnowszemu procesorowi Intel Core, asygnowanej karcie graficznej AMD Radeon i innym funkcjom sprzętowym. Karta sieciowa 2x2 Wi-Fi ac oraz pełny pakiet portów, w tym USB-C, USB 3.1 i HDMI, zapewniają komputerowi łączność z Internetem, a także wieloma różnorodnymi urządzeniami zewnętrznymi.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu
Smukły i lekki E480 jest asygnowany dla mobilnych profesjonalistów. Funkcjonalna klawiatura została opracowana z myślą o komfortowym i bezbłędnym pisaniu. Jej podświetlenie pozwala na pracę choćby pomimo późnej pory i słabego oświetlenia. Bateria wystarczająca na 13 godzin zapewnia dużo czasu na bezustanną pracę bez poszukiwania gniazdka. Dzięki temu laptop jest gotowy do pracy, gdziekolwiek jesteś.

Garnitur w prążki niewymagany
E480 ma imponujący design z wąskimi ramkami oraz smuklejszą konstrukcję, a dopełnieniem spektakularnego wyglądu jest wyświetlacz wyświetlający żywe kolory dzięki czemu laptopowi Twoja producent będzie wywierać niezapomniane wrażenie.

Trwały filar działalności marki
E480 został skonstruowany z myślą o długiej eksploatacji i przetestowany pod kątem wytrzymałości. Akcentuje się niezawodnością specyficzną dla firmy ThinkPad i towarzyszy mu roczna albo dwuletnia podstawowa gwarancja z możliwością zwiększenia do trzech lat (dane o rozszerzeniach gwarancji przedstawiamy na karcie Usługi).

Pamiętaj o uśmiechu
E480 jest wyekwipowany w podwójny mikrofon, kamerę HD, duży ekran IPS FHD o przekątnej 14 i głośniki stereo z technologią Dolby Advanced Audio, dzięki którym możesz wygodnie uczestniczyć w videokonferencjach. Bogaty dźwięk i wyjątkowo wyraźny obraz powodują wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu co rozmówcy.

Asystentka do uciążliwych zadań
Windows 10 Pro na notebookie E480 posiada osobistą asystentkę, Cortanę. Dzisiaj już nie musisz wyszukiwać plików, zdjęć ani terminów spotkań! Cortanę możesz zintegrować z kalendarzem, a zamiast zapamiętywać nazwy plików, możesz je wyszukiwać według współpracowników albo dat.

Nie daj szans złodziejom danych
Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego E480 ma układ scalony Discrete Trusted Platform Module (dTPM) 2.0, który współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro. Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje , a także hasła.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem
Dzięki opcjonalnemu dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie musisz już pamiętać hasła. Starczy dotknąć czytnika, aby uzyskać dostęp do zawartości E480, lub zalogować się automatycznie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello.

Podobne produkty w kategorii Laptopy