Lenovo ThinkPad 20LS0022PB

chwilowy brak towaru

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 20LS0022PB
 • Przekątna ekranu: 14.0 "
 • Rozdzielczość: 1366 x 768 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 500 GB
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Procesor: Intel Core i3
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth
 • Grubość: 2.2 cm

Przyjemna niespodziewanka dla użytkowników i działów IT Opcjonalny dotykowy czytnik linii papilarnych i kamera na podczerwień zapewnią spokój pracownikom działu IT, ponieważ oznaczają one wyższy poziom zabezpieczeń komputera L480.

Model ten też specjalnie opracowany z myślą o produktywnej pracy, dlatego dział IT nie będzie musiał wysłuchiwać narzekań na powolny laptop. Opcjonalna przeznaczona karta graficzna umożliwia jeszcze efektywniejszą pracę bez obciążania procesora.

Funkcja RapidCharge, dzięki której baterię można naładować do 80% w ciągu zaledwie godziny. L480 ułatwia życie pracownikom, a to z kolei usprawnia pracę działowi IT. Więcej danych na temat tych funkcji można znaleźć poniżej.

Działa wydajnie, by ułatwić Ci pracę L480 z najnowszym procesorem Intel® Core™ (i opcjonalną technologią Intel® vPro™ oferującą nowoczesne zabezpieczenia i możliwość zarządzania komputerem), opcjonalną dedykowaną kartą graficzną AMD Radeon™, szybkim dyskiem SSD albo pojemnym dyskiem twardym i pamięcią operacyjną pomoże Ci w każdym zadaniu.

Karta sieciowa 2x2 Wi-Fi ac praz pełny zestaw portów gwarantują komputerowi łączność z Internetem oraz wieloma rozmaitymi urządzeniami zewnętrznymi. Na opcjonalnym wyświetlaczu wielodotykowym można z łatwością wprowadzać polecenia.

Zacznij przywykać do krótszej listy zadań. Zyskaj przewagę, gdziekolwiek jesteś L480 jest dedykowany dla przenośnych profesjonalistów. Jest o 13% lżejszy i o 8% smuklejszy od modeli poprzedniej generacji, dlatego możesz go wygodnie zabierać ze sobą wszędzie.

Klawiatury z opcjonalnym podświetleniem z białymi diodami LED można używać przy słabym świetle i wykonywać choćby najpilniejsze zadania po zmroku. Opcjonalny wyświetlacz IPS FHD koi również wzrok podróżującego użytkownika.

Bateria wystarcza na choćby 12 godzin bezustannej pracy, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać gniazd zasilania. Jeżeli jednak bateria się wyczerpie, funkcja RapidCharge uzupełni 80% jej obszerności w ciągu zaledwie godziny.

Po powrocie do biura możeszzwiązać komputer przy użyciu nowej technice mechanicznego dokowania z gniazdami USB-C z boku laptopa. Ulepszona łączność, efektywniejsza praca L480 komfortowo łączy z Internetem i innymi urządzeniami.

Przy użyciu rozmaitych portów, takich jak USB Type-C, USB 3.0 i HDMI, można prosto podłączyć większość sprzętów peryferyjnych, a technologia NFC pozwala na wygodną łączność bezprzewodową między laptopem a innymi urządzeniami z NFC w pobliżu.

Karta dwupasmowej łączności bezprzewodowej AC w trybie 2x2 oraz Bluetooth® 4.2 zezwala na nad wyraz wygodne nawiązywanie połączeń. Nie pamiętasz hasła? Nie musisz! Dzięki opcjonalnemu, zaimplementowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych i kamerze na podczerwień nie trzeba już pamiętać hasła.

wystarczy dotknąć czytnika, aby uzyskać dostęp do zawartości L480, albo zalogować się samoczynnie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hel...

Podobne produkty w kategorii Laptopy