HP J8Z41EA

chwilowy brak towaru

  • Producent: HP
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: J8Z41EA
  • Przekątna ekranu: 17.3 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 7
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Częstotliwość procesora: 2.8 GHz
  • Grubość: 3.4 cm
  • HDMI: nie


Autorska recenzja notebooka:

HP ZBook 17 należy do wąskiego grona najistotniejszych przenośnych stacji roboczych. Wyposażenie go w najwydajniejsze podzespoły z profesjonalnymi certyfikatami powoduje, że model ten będzie wydajnie pracował choćby nad pokaźnymi projektami, realizowanymi przy wykorzystaniu niezwykle wymagającego oprogramowania.

producent Hewlett-Packard jest jednym z największych koncernów informatycznych na świecie. W swej ofercie ma dodatkowo notebooki, w tym renomowaną od wielu lat linię biznesową. Należą do niej m.in. Potężne i progresywne modele ProBook i EliteBook.

Wygląd ZBooka 17 jest stonowany. Połączenie czarnych i ciemnoszarych składników powinno przypaść do gustu większości użytkowników. Użycie jako tworzyw konstrukcyjnych w głównej mierze magnezu i aluminium zapewnia idealną trwałość i pogłębia wrażenie obcowania z produktem prestiżowym.

Pisanie na zastosowanej klawiaturze jest nad wyraz wygodne. Jest ona przyjemna w dotyku i wyrózniony blok numeryczny. Uzupełnieniem są dwa urządzenia wskazujące: touchpad o komfortowych klawiszach i wysokiej precyzji działania,, a także dla wielu użytkowników wciąż niezastąpiony, trackpoint.

notebook wyekwipowano w dobrej klasy matową matrycę - do wyboru mamy ekran HD+ (1600 x 900) albo Full HD (1920 x 1080). Dla grafików, a także innych użytkowników oczekujących ekstremalnej jakości obrazu, przewidziane są modele z matrycą Dream Color - charakteryzuje ją wyśmienite odwzorowanie oraz spore kąty widzenia.

dostępne złącza rozlokowano w przemyślany sposób dookoła pokrywy. Kompleksowe wyposażenie obejmuje cztery porty USB, z czego trzy w szybszym standardzie 3.0, Thunderbolt i dwa gniazda do podłączenia zewnętrznych monitorów - VGA i DisplayPort. Nie zabrakło zjednoczy pozwalających na zastosowanie stacji dokującej, kart w standardzie Express Card i dopełniającej baterii.

Zadbano też o komunikację i bezpieczeństwo. Oprócz WLAN i Bluetooth, istnieje możliwość wyposażenia notebooka w modem 3G/LTE. Dane chronione są m.in. Przez czytnik linii papilarnych i różnorodne opcje ochrony dysku twardego.

wykorzystane profesjonalne układy graficzne przeznaczone dla grafików i projektantów, oraz najmocniejsze procesory Intel zapewniają wysoką efektywność. Sprawdzą się one jednocześnie w pracy, jak i w rozrywce, w tym dodatkowo w grach. Udało się to złączyć z niezłym czasem pracy na baterii.

Najwyższą jakość serii ZBook poświadcza trzyletnia gwarancja producenta. Za dopłatą można ją zwiększyć o usługę On-Site Next Business Day, czyli naprawy u klienta, w następny dzień roboczy po zgłoszeniu usterki.

HP ZBook 17 to stanowczo solidna przenośna stacja robocza, co potwierdzają zdobyte wojskowe dokumenty. Ten notebook z komfortowym osprzętem jest stanowczo wszechstronny i można z czystym sumieniem polecić go najszczególniej wymagającym użytkownikom mistrzowskim. Obecność solidnych podzespołów i bogate wyposażenie pozwalają myśleć o modelu ZBook 17 także jako o wysokiej klasy sprzęcie do zastosowań domowych. Można na nim pograć, podłączyć niemało maszyn peryferyjnych i obejrzeć film w wysokiej rozdzielczości.

Podobne produkty w kategorii Laptopy