• Producent: HP
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 4UF34EA
  • Przekątna ekranu: 15.6 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć RAM: 2 GB

Komputer mobilny HP Pavilion Gaming zaprojektowano tak, żeby przewyższał wymogi pod każdym względem. Gry. Twórczość. Rozrywka. Procesor Intel® Core™ i oddzielna karta graficzna współpracują ze sobą, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom.

Nie wybieraj półśrodków. Przygotuj się do wejścia na wyższy poziom mocy. Maszyna do grania i rozrywki Sięgnij po najnowsze gry i wzbogać swoje doświadczenia dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce® GTX 1050 albo GeForce® GTX 1050Ti.

ekran o maksymalnej rozdzielczości 4K albo FHD z częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz w wybranych modelach powoduje, że rozgrywka robi się naprawdę poważna. Zanurz się w świecie nowych możliwości przejrzyj jeszcze więcej akcji na niesamowitym bezramkowym ekranie i ciesz się bogatym, naturalnym brzmieniem za sprawą skierowanych do przodu głośników, technice HP Audio Boost i strojenia opracowanego przez producenta B&O PLAY.

Oto maszyna o potężnych osiągach Korzystaj z mocy niezbędnej do wykonywania wielu zadań bezzwłocznego czasu reakcji dzięki procesorowi Intel® Core™ i dyskowi SSD PCIe albo podwójnemu układowi pamięci masowej (dysk HDD + dysk SSD PCIe) w wybranych modelach.

Ciesz się udoskonalonymi funkcjami łączności o wielkiej przepustowości dzięki technologii Wi-Fi obsługującej gigabitowe prędkości w wybranych modelach. Procesor Intel® Core™ 8. Generacji powiększona wydajność, płynność reakcji i niedługie czasy ładowania zapewniają niesamowitą jakość pracy przy komputerze.

Dzięki obsłudze rozdzielczości aż do imponujących 4K możesz wyświetlać strumieniowo treści o najwyższej jakości, a nawet wytwarzać własne. Opcje DDR4 RAM Działają sprawniej i bardziej niezawodnie z obszerniejszymi prędkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM.

Dzięki obszerniejszej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się sprawniej. Mocny dźwięk perfekcyjnej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technologii HP Audio Boost i strojeniu opracowanemu przez fachowców z B&O PLAY możesz radować się bogatym i naturalnym brzmieniem.

Pozwól, aby dźwięk Cię poruszył. Podświetlana klawiatura z zastosowaną klawiaturą numeryczną Widoczność pozostaje dobra choćby w słabo oświetlonych pomieszczeniach i zaciemnionych samolotach. Podświetlana klawiatura i zastosowana klawiatura numeryczna wygodne pisanie w większej liczbie środowisk....

Podobne produkty w kategorii Laptopy