Dell Inspiron 7790-6106

chwilowy brak towaru

 • Producent: Dell
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 7790-6106
 • Przekątna ekranu: 17.3 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 256 GB
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • Procesor: Intel Core i7
 • Karta graficzna: GeForce RTX 2060
 • Funkcje: bluetooth
 • Grubość: 2.5 cm

Smukły,mocny 17-calowy laptop dla graczy Dell G7 17 w cienkiej, wytwornej obudowie, z procesorem Intel Core ósmej generacji, potężną kartą graficzną NVIDIA i wyświetlaczem z wąskimi ramkami. Dowodzisz drużyną stanowczo gustowna obudowa, od której nie sposób oderwać wzroku.

efektywny układ chłodzenia z dwoma wentylatorami, dzięki któremu komputer pozostaje chłodny mimo gorącego przebiegu akcji. Wyprodukowany, by błyszczeć. Odkryj możliwości gier dzięki karcie graficznej NVIDIA GeForce kolekcji RTX 20 i asygnowanej pamięci GDDR5.

ponadto obraz można wyświetlać na szerokim, 17-calowym ekranie FHD z wąskimi ramkami z trzech stron, który pozwoli zanurzyć się w misji. Niespotykana prędkość Matowa matryca w Dell G7 17 spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie.

Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skupić się na pracy albo rozrywce! ekran full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest również odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia.

Rozjaśnij pole dopasuj środowisko gry, dodając podświetlaną klawiaturę w celu przypasowania do Twojego stylu walki. Podświetlana klawiatura w laptopie gamingowym Dell G7 17 jest wyjątkowo praktyczna, istotnie dla nocnych marków.

dzisiaj nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Jeden port do wszystkich zastosowań Korzystaj z zalet wielu portów w jednym dzięki portowi Thunderbolt 3. Pełni on funkcję portu USB 3.1 Type-C drugiej generacji o szybkości transferu do 40 Gb/s albo wyjścia DisplayPort v1.2 obsługującego jeden ekran 5K albo dwa wyświetlacze 4K.

DYSKI Dysk HDD o sporej objętości zapewni Ci spokój. Koniec z usuwaniem plików, aby zrobić miejsce kolejnym. Zdjęcia, filmy, programy - dzisiaj masz miejsce na wszystko! Dysk SSD działa dużo szybciej niżeli dysk HDD.

Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się choćby 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD. To spora oszczędność czasu! w dodatku przez to, że dysk SSD nie ma części mechanicznych, dużo trudniej go uszkodzić.

Twoje dane są naprawdę bezpieczne! Alienware Command Center marka Dell stworzyła nowatorskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, starannym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów, a także oszczędności czasu.

teraz masz pełną kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz dostosować składniki sprzętowe do potrzeb poszczególnych gier i spersonalizować pulpit i oprogramowanie zgodnie z oczekiwaniami bez zakłócania rozgrywki i innych działań.

Łatwy w użyciu interfejs łączy wszystkie ustawienia systemu z biblioteką gier, co ułatwia dostęp do danych w grach. Centrum sterowania nietrudne korzystanie z gier niezależnie od ich źródła i skrupulatne dostosowywanie ich ustawień.

Gdy utworzysz indywidualny profil gry, możesz używać...

Podobne produkty w kategorii Laptopy