Dell Inspiron 5590-6045

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dell
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 5590-6045
  • Przekątna ekranu: 15.6 "

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy laptop Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core ósmej generacji, mocną kartą graficzną NVIDIA i pojemną pamięcią, a także wyświetlaczem z cienką ramką.

sprawdź, jak interesująca może być gra, dzięki konkretnemu komputerowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce GTX z serii 10 i nawet 4 GB pamięci graficznej GDDR5. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką.

notebook gamingowy Dell z linii G5 to najmocniej efektywny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem wideo czy obrabiasz zdjęcia, to najkorzystniejszy dobór! Jeszcze wyższa efektywność notebook G5 15 przystępny z procesorami Intel Core i7 ósmej generacji oferuje moc niezbędną do niezakłóconej rozgrywki.

Szybsze wczytywanie danych i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD i MN.2 PCIe NVMe. Ulepszone, stabilne połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 umożliwia niezakłóconą rozgrywkę.

Matowy ekran Full HD Matowa matryca spowoduje, że unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skupić się na pracy lub rozrywce! ekran full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest również odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji przystosuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która pasuje do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest wyjątkowo praktyczna, wyjątkowo dla nocnych marków.

teraz nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Produktywne chłodzenie nowatorski, zaawansowany system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, iż temperatura komputera za każdym razem będzie niska.

Karta sieciowa Killer™ Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer™ E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na potrzeby gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane.

Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet materiałów wideo. Poczuj moc Usłyszysz wszystkich wrogów dzięki dwóm wbudowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala intuicyjnie sterować dźwiękiem i głosem oraz pilnować sytuację w grach.

Jeden port do wszelkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje niemało zróżnicowanych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C™ drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s albo wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K lub dwóch wyświetlaczy 4K.

Alienware Command Center na komputerach Dell z serii G pionierskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, dokładnym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów, a także oszczędności czasu.

dzisiaj masz całkowitą kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz dostosować komponenty sprzętowe do potrzeb...

Podobne produkty w kategorii Laptopy