Dell Inspiron 3780-5135

chwilowy brak towaru

 • Producent: Dell
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 3780-5135
 • Przekątna ekranu: 17.3 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 128 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i7
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, napęd optyczny
 • Grubość: 2.5 cm

powszedni potrzebnik 17-calowy notebook dla całej rodziny. Z procesorami Intel® i szeroką gamą portów. Obfity wyświetlacz perfekcyjnie nadaje się do wspólnego oglądania filmów, a klawiatura numeryczna ułatwia zarządzanie domowym budżetem.

Możesz komfortowo przenosić się z między salonem, kuchnią i biurkiem. Stosowne zastosowanie czasu Procesory Intel działają stanowczo ekspresowo i wydajnie obsługują sporo zadań równocześnie. Dzięki choćby 8 GB pamięci możesz prosto przełączać się pomiędzy otwartymi aplikacjami.

Dysk o obszerności 1 TB pomoże Ci zapanować nad swoimi plikami i pozwala przechowywać filmy, zdjęcia i muzykę. Niesamowity obraz wyświetlacz FHD z warstwą przeciwodblaskową zagwarantuje jasny i przyjemny dla oka obraz.

Rozdzielczość Full HD odznacza się idealną ostrością obrazu pod prawie dowolnym kątem. Zyskaj uzupełniającą moc przetwarzania i słuszną wydajność dzięki karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5. Uniwersalność i sprężystość Podłączenia do Telewizora albo monitora przy pomocy portu HDMI, pobierać zdjęcia za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z prędkiego transferu prędkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala prosto odtwarzać dyski DVD lub archiwizacji pokaźnych plików. Dell Mobile Connect teraz dostęp do wielu urządzeń nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS albo Android z notebookiem.

Dzięki narzędziu Dell Mobile Connect możesz przesyłać powiadomienia z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, wiadomości momentalnych i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

Aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki temu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem. Projekt inspirowany Tobą Każdy notebook Inspiron został wytwarzany z myślą o zapewnieniu niezawodnej efektywności poprzez sporo lat normalnego używania.

firma Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najlepszej osiągalnej sprawności. Notebook Inspiron nie boi się nawet takich skrajnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego sprawność.

Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć. Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów.

producent Dell sporo razy przetestowała wewnętrzne złącza elementów, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długofalowej skuteczności i nietrudnej zamianie....

Podobne produkty w kategorii Laptopy