Dell Inspiron 3580-5036

chwilowy brak towaru

 • Producent: Dell
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 3580-5036
 • Przekątna ekranu: 15.6 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 256 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i7
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, napęd optyczny
 • Grubość: 2.3 cm

potrzebny towarzysz na co dzień 15-calowy notebook, który zaspokoi Twoje wszystkie codzienne potrzeby, a do tego nadzwyczajnie wygląda. Z procesorami Intel i szeroką gamą portów ten przenośny laptop można z łatwością wziąć w dowolne miejsce, a gustowny wygląd zewnętrzny sprawia, że jest to przykuwające uwagę akcesorium.

stosowne zastosowanie czasu Procesory Intel to nieszablonowa responsywność i płynność w trakcie wykonywania wielu zadań bez żadnych zakłóceń. Dzięki 8 GB pamięci możesz z łatwością przełączać się między otwartymi aplikacjami.

Dysk SSD o pojemności do 256 GB pomoże Ci zapanować nad swoimi plikami. Dysk SSD działa dużo szybciej niż dysk HDD. Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się choćby 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD.

To obszerna oszczędność czasu! Niesamowity obraz ekran FHD z warstwą przeciwodblaskową zapewnia wyraźny, jasny i przyjemny dla oka obraz. Wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest dodatkowo odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Korzystaj z uzupełniającej mocy i trafnej sprawności na co dzień dzięki oddzielnej karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5. Sprężysty,dopasować do potrzeb Podłączenia do Telewizora albo monitora przy pomocy portu HDMI, pobierać fotografie za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z szybkiego transferu szybkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala prosto odtwarzać dyski DVD lub archiwizacji sporych plików. Dell Mobile Connect dzisiaj dostęp do wielu maszyn nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS albo Android z notebookiem.

Dzięki funkcji Dell Mobile Connect masz możliwość kanałowego przesyłania powiadomień z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, komunikatorów i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

W ramach funkcji Dell Mobile Connect telefon można podłączyć do komputera poprzez bezpieczne połączenie typu punkt-punkt, dzięki temu informacje nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.

Projekt inspirowany Tobą Każdy notebook Inspiron został wyprodukowany z myślą o zapewnieniu bezusterkowej sprawności przez mnóstwo lat normalnego używania. Producent Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najlepszej możliwej efektywności.

notebook Inspiron nie boi się choćby takich ekstremalnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego sprawność. Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć.

Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów. Firma Dell dużo razy przetestowała wewnętrzne złącza części, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o...

Podobne produkty w kategorii Laptopy