Dell Inspiron 3579-7567

chwilowy brak towaru

 • Producent: Dell
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 3579-7567
 • Przekątna ekranu: 15.6 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 128 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i5
 • Karta graficzna: GeForce GTX 1050
 • Funkcje: bluetooth, podświetlana klawiatura
 • Grubość: 2.3 cm

Zanurz się w świecie każdej gry. Smukły notebook dla graczy z 15'' wyświetlaczem, niezależną kartą graficzną NVIDIA® GeForce® i procesorem Intel® ósmej generacji został opracowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowych wrażeń w trakcie rozgrywki.

Komputery marki Dell do gier, zaprojektowano specjalnie z myślą o określonych, wymagających potrzebach wielbicieli gier. Od najnowszych procesorów po produktywne oddzielne karty graficzne — dzięki nim każde przeżycie nabiera rumieńców.

Zanurz się w rozgrywce najlepsza grafika: skuteczna karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10 pozwala grać w gry na wysokich ustawieniach,radować się bardziej realistycznym, a także przezroczyście czystym i płynnym obrazem.

Bezproblemowe strumieniowanie: dzięki technologii SmartByte, która priorytet nadaje treściom wizualnym, przesyłanie strumieniowe odbywa się płynnie i bez przerw. Podkręć głośność: daj się porwać perfekcyjnemu dźwiękowi płynącemu z dwóch skierowanych do przodu głośników z technologią MaxxAudio® Pro marki Waves Audio.

Zaprojektowany, aby zapewnić idealną rozgrywkę Więcej mocy obliczeniowej. Udoskonalona rozgrywka: procesory Intel® ósmej generacji oferują trafnie wysoką sprawność podczas grania w gry, transmisji strumieniowej video i pracy nad wymagającymi projektami.

Wysoka skuteczność bez przegrzewania: podwójne wentylatory pozwalają bez zakłóceń radować się graniem i równocześnie utrzymywać niską temperaturę podzespołów komputera. Szybkość z reguły: dysk twardy, w tym opcjonalne dyski SSD zgodne z protokołem NVMe PCIe, gwarantują wyższą wydajność i bezawaryjność, a nowy port Ethernet obsługujący pełny standard 100/1000 Gigabit pozwala radować się prędkimi połączeniami sieciowymi.

Smukły i stylowy Smukłość jest w modzie: przy wysokości wynoszącej zaledwie 22,7 mm ten 15-calowy notebook to najsmuklejszy przedstawiciel linii G producenta Dell. Dzisiaj granie w podróży staje się jeszcze bardziej wygodne.

Niesamowity obraz pod każdym kątem: na 15'' ekranie IPS o rozdzielczości FHD z powłoką przeciwodblaskową obraz jest ostry praktycznie pod każdym kątem. Jeszcze lepsza łączność bezprzewodowa: opcjonalna szybka karta Wi-Fi 802.11ac o dużym zasięgu pozwala korzystać z udoskonalonych oraz pracujących szybciej i jednostajniej routerów bezprzewodowych zgodnych ze standardem.11ac.

wytworzony z myślą o wygodzie skuteczne porty: port HDMI 2.0 zapewnia obsługę wyjścia 4K przy częstotliwości 60 Hz, a opcjonalny port Thunderbolt™ 3 pozwala na szybsze przesyłanie plików szybciej, a także podłączenie jednego wyświetlacza 5K albo dwóch wyświetlaczy 4K.

Przywitaj się: korzystaj w prosty sposób z funkcji Windows Hello przy użyciu wygodnego czytnika linii papilarnych na przycisku zasilania. Energia do walki: zadbaj o stosowny poziom energii i natychmiast dołącz do rozgrywki dzięki baterii 56 Wh i opcjom prędkiego ładowania....

Podobne produkty w kategorii Laptopy