Asus VivoBook R542UF-DM157T

chwilowy brak towaru

  • Producent: Asus
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: R542UF-DM157T
  • Przekątna ekranu: 15.6 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć RAM: 2 GB


Wybrane cechyProcesor Intel Core i5-8250U
Pamięć RAM 8 GB
Dysk HDD 1000 GB
Grafika Nvidia GeForce MX130, 2 GB
Dysk HDD 1000GB

aby w pełni radować się możliwościami jakie proponuje zestawienie najnowszych elementów Twojego notebooka, Ci potrzeba do tego celu optymalnych treści, a dzięki pojemnosci 1000 GB na zastosowanym dysku twardym pomieścisz ich naprawdę mnóstwo. Przechowaj ok. 76 godzin materiału wideo o wysokiej jakości, do 250 000 utworów w formacie MP3 przy częstotliwości 128 Kb/s bądź choćby 200 000 fotografii w wysokiej rozdzielczości.


Windows 10 Home

System Windows 10 to Twój partner w uzyskiwaniu wyników. Zyskasz szybsze uruchamianie, znajome,powiększone menu Start, i wspaniałe świeże sposoby realizacji zadan nawet na wielu urzadzeniach. Pokochasz tez innowacyjne funkcje, takie jak calkiem nowa przegladarka zaprojektowana do dzialania w Internecie.


Matowa matryca

Irytuje Cię fakt, że na ekranie monitora lepiej widzisz swoja twarz aniżeli swój ulubiony film? Zmień to i zdecyduj się na notebooka z matowa matryca która zapewni nadzwyczajnie warunki pracy - choćby w nasłonecznionych miejscach. Pracujesz niemało godzin przed ekranem komputera? Przekonaj się, iż matowa matryca mniej męczy wzrok.


Złącze HDMI

laptop został wyekwipowany w złącze HDMI, czyli High Definition Multimedia Interface, to obecnie wiodący kanon przesyłu wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Korzystając z tego rozwiązania, bez problemu podłączysz swój komputer do zewnętrznego monitora, projektora lub ekranu telewizora.


8GB pamięci RAM

laptop został zaopatrzony w 8 GB prędkiej pamięci RAM, dzięki której Twoja praca będzie jeszcze płynniejsza. Od teraz będziesz mógł korzystac z wielu aplikacji oraz grać w bardziej wymagające gry.


Obsługa standardu Wi-Fi

Obsługa WiFi zezwala na uzyskanie wyższych szybkości przesyłu danych i pokaźniejszej przepustowości. Dzięki temu, możesz błyskawicznie pobierać albo korzystać strumieniowo z sporych plików multimedialnych, a pełnia przystępnych aplikacji komunikacyjnych da Ci możliwość bezproblemowej komunikacji z rodziną i znajomymi.


Zupełnie nowe złącze USB 3.1 Type-C

Nowy odwracalny port USB Type-C, powoduje, iż podłączenie sprzętów jest o mnóstwo łatwiejsze i zagwarantuje transfer choćby do 5Gbit/s, dzięki czemu można przesłać film 2GB do pamięci USB w czasie krótszym aniżeli 2 sekundy. Jego kompaktowa budowa pozwala zachować smukłe wymiary notebooka.


zastosowany napęd

laptopa zaimplementowany napęd optyczny, który umożliwi odtwarzanie filmów czy nagrywanie płyt.


wyświetlacz 15,6" FHD

Imponujący wyświetlacz 15,6" FHD+ (1920 x 1080 px) w laptopie nawet najmocniej wymagających zwolenników gier i oglądania filmów.


Bluetooth

Bluetooth to technologia bezprzewodowego przesyłu danych przy pomocy fal radiowych, umożliwiająca łatwą komunikację pomiędzy zróżnicowanymi sprzętami.Dzięki tej funkcji możesz podłączyć do komputera można podłączać wszelkiego rodzaju urządzenia Bluetooth, takie jak klawiatury, myszy, telefony, głośniki i mnóstwo innych.


Podobne produkty w kategorii Laptopy