Apple Macbook Air MQD32Z Ocena produktu:

od 3699,00 PLN

oszczędzasz do 11%

 • Producent: Apple
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: MQD32Z
 • Przekątna ekranu: 13.3 "
 • Rozdzielczość: 1440 x 900 px
 • System operacyjny: Mac OS
 • Dysk twardy: 128 GB
 • Procesor: Intel Core i5
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci
 • Grubość: 1.7 cm
Oferty (5)
Opis produktu

MacBook Air - nowe procesory Intel Core, nowej generacji Do 12 godzin na baterii. Jeśli Ty dasz radę, to on także. 11-calowy MacBook Air działa bez ładowania baterii do 9 godzin, a 13-calowy - choćby 12.

Możesz zatem spokojnie przebywać z dala od gniazdka od porannej kawy aż do wieczornego powrotu do domu. A kiedy przyjdzie czas na relaks, możesz aż 10 godzin oglądać filmy z iTunes na modelu 13-calowym i poprzez 10 godzin na 11-calowym.

niedużo tego - wiedząc, że bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości poprzez 30 dni, spokojnie wyjedziesz na parę tygodni, a po powrocie, jak gdyby nigdy nic, zajmiesz się przerwaną pracą. Smukły. Lekki.

Mocarny. Gotowy na wszystko. Procesory Intel Core i5 i i7 nowej generacji i procesor graficzny Intel HD Graphics z kolekcji 6 sprostają każdemu zadaniu. Bez względu na to, czy edytujesz zdjęcia, czy oglądasz Internet - wszystko działa niewiarygodnie szybko.

Cała ta solidna technologia kryje się w niesamowicie smukłej obudowie unibody o grubości 1,72 cm i masie zaledwie 1,08 kg. Potęga komunikacji Dzięki portowi Thunderbolt 2 - dwukrotnie szybszemu niżeli w poprzedniej generacji - możesz podłączać do MacBooka Air najnowsze urządzenia peryferyjne i monitory, takie jak Apple Thunderbolt Display.

Ale jeśli chodzi o komunikację, MacBook Air oferuje jeszcze więcej. Wyekwipowano go w dwa porty USB 3, do których możesz podłączać najnowsze urządzenia USB 3 i wszystkie swoje urządzenia z interfejsem USB 2.

wystarczy wykonać kilka prostych połączeń, aby przekształcić MacBooka Air z ultraprzenośnego notebooka w kompletną stację roboczą. Wyświetlacz, kamera i mikrofon. Robią wrażenie. Całe dużo wrażeń. Rozmawiaj przez FaceTime ze swojego MacBooka Air z użytkownikami iPhone'ów, iPadów, iPodów touch albo komputerów Mac z aplikacją FaceTime.

Co do piksela i co do milimetra - wyświetlacz MacBooka Air to arcydzieło jednocześnie inżynierii, jak i wzornictwa. Jego grubość wynosi zaledwie 4,86 milimetra, lecz rozdzielczość ma tak dużą, że nie powstydziłby się jej istotnie większy wyświetlacz.

Gdy edytujesz więc fotografie, przygotowujesz prezentację czy oglądasz film, każdy wyświetlany obraz po prostu Cię oszałamia. W kamerze FaceTime HD 720p możesz pokazać rodzinie i znajomym więcej siebie. Każdy uśmiech wygląda promienniej, nawet z drugiego zakątka świata.

A format panoramiczny sprawia, iż wszyscy swobodnie mieszczą się w kadrze. Dwa mikrofony w MacBooku Air to wyśmienite rozwiązanie, gdy chcesz, żeby Cię słyszano. Na przykład w trakcie rozmowy poprzez FaceTime mikrofony ograniczają hałas dochodzący z otoczenia.

Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Dzięki zastosowaniu najnowszej technice 802.11 Wi-Fi w MacBooku Air osiąga dzisiaj niesamowite prędkości. Podłącz się do stacji bazowej 802.11- na przykład stacji AirPort Extreme lub AirPort Time Capsule - i korzystaj z nawet trzykrotnie szybszej sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

kanon 802.11ac oznacza w dodatku pokaźniejszy zasięg, możesz więc pracować o niemało luźnoj aniżeli dotychczas. Niech świeci Każdy może spróbować zaprojektować smukłego i lekkiego notebooka. Chodzi jednak o to, żeby wciąż był to sprzęt w pełni funkcjonalny.

Dlatego MacBook Air ma pełnowymiarową klawiaturę, a pisanie na nim jest tak wygodne, jak w sytuacji komputera stacjonarnego. Na dodatek klawiatura jest podświetlana, można więc komfortowo pisać w słabym oświetleniu.

zastosowany czujka reaguje na zmiany natężenia światła i automatycznie dostosowuje właściwości klawiatury i ekranu, gwarantując ich optymalne oświetlenie w każdych warunkach. Najlepszy sposób na Multi_touch technologia Multi-Touch zadomowiła się w większości artykułów Apple.

To zwyczajnie najdoskonalszy i najszczególniej osobisty sposób obsługi sprzętów. W sytuacji notebooka do interakcji Multi-Touch najlepiej pasuje gładzik. Na przykład gładzik MacBooka Air. Obfity, szklany gładzik nie ma przycisku.

Sam jest przyciskiem. A nowe gesty Multi-Touch rozpoznawane poprzez system OS X czynią pracę z MacBookiem Air jeszcze bardziej intuicyjną i bliższą fizycznej rzeczywistości. Nieprzeciętne aplikacje w komplecie Każdy nowy Mac ma iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote.

Od razu możesz więc zacząć z nim twórczo i efektywnie pracować. Aplikacje pozostały zaktualizowane, by pasowały do spektakularnego interfejsu OS X Yosemite. Dostajesznieprzeciętne aplikacje do sprawdzania poczty, surfowania w sieci, wysyłania wiadomości tekstowych i prowadzenia videorozmów FaceTime.

Podobne produkty w kategorii Laptopy