• Producent: MODECOM
  • Kategoria: Klawiatury
Modecom Klawiatura Volcano Lanparty RGB
wytworzona z myślą o graczach


Pełna gotowość do zwyciężania

MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB to propozycja innowacyjnej klawiatury asygnowanej dla fachowych graczy, szukających wysokiej jakości sprzętu, na którym będą mogli polegać w trakcie wielogodzinnych sesji w wirtualnym świecie gier komputerowych. W kompaktowej konstrukcji MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB zastosowaliśmy cały szereg zaawansowanych funkcji, które przydadzą się podczas grania w wymagające taktycznych umiejętności gry.
Bądź liderem na każdym polu bitwy

Klawiatura typu mechanicznego

Klawiatura MODECOM VOLCANO LANPARTY wyposażona jest łącznie w 87 klawiszy rodzaju mechanicznego, które znamionują się nieszablonowym komfortem wykorzystywania oraz powiększoną niepodatnością na uszkodzenia. Podczas użytkowania wydają z siebie także specyficzny mechaniczny dźwięk, który uwielbiają miłośnicy gier komputerowych.

wytrzymałe na wytarcia klawisze

W klawiaturze MODECOM VOLCANO LANPARTY zastosowaliśmy dwuwarstwowe klawisze tworzone metodą double-injection. Dzięki tej technice możesz posiadać pewność, iż napisy na nich nigdy się nie zetrą, bez względu na intensywność eksploatacji.

Nieścieralne klawisze

W klawiaturze MODECOM VOLCANO LANPARTY zastosowaliśmy wysokiej jakości nakładki na klawisze, które zostały produkowane metodą double-injection molding. Nakładka wyprodukowana tą metodą składa się z dwóch oddzielnych komponentów: zewnętrznego (z okienkiem) oraz wewnętrznego z nadrukiem. Dzięki tej metodzie nadruk nie zetrze się nawet wskutek intensywnego wykorzystywania.

Pełny anti-ghosting

Funkcja Anti-Ghosting otwiera przed graczami świeże horyzonty rozrywki! Bijatyka w stylu Mortal Kombat™ razem z partnerem na jednej klawiaturze? teraz to możliwe bez obaw o komfort rozgrywki.

dedykowane oprogramowanie

Dzięki oprogramowaniu możesz nagrywać makra i programować podświetlenie klawiatury w dowolnej konfiguracji. Dzięki tym funkcjom możesz powiedzieć, iż klawiatura jest NAPRAWDĘ TWOJA.

W pełni regulowane podświetlenie RGB LED

Klawiatura MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB wyekwipowana jest w pełni dostosowywane podświetlenie LED w pełnej palecie RGB. Użytkownik może stworzyć własne profile, w których będą podświetlone tylko wybrane klawisze (dostosowane do potężnej gry albo do własnych preferencji).

Aluminiowa pokrywa górna

Górna część pokrywy MODECOM LANPARTY RGB pokryta jest warstwą tworzoną z wysokiej jakości aluminium, która stabilizuje konstrukcję klawiatury oraz nadaje jej nad wyraz niebanalny wygląd.

Przełączniki niebieskie

Klawiatura MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB posiada niebieskie przełączniki, które wyjątkową czułość, komfort pracy, a także specyficzny dźwięk emitowany podczas naciskania klawiszy.

Podobne produkty w kategorii Klawiatury