Logitech c270

chwilowy brak towaru

  • Producent: Logitech
  • Kategoria: Kamery internetowe
  • Rozdzielczość: 720p - HD Ready

Obraz HD 720p Kamera internetowa LOGITECH HD Webcam C270 dostarcza wysokiej jakości obraz HD w rozdzielczości do 1280 x 720 pikseli, takbezproblemowo prowadzić videorozmowy czy videorelacje na Skype™, Google Hangouts™, Yahoo!® Messenger i innych popularnych aplikacji.

Mikrofon z redukcją szumów LOGITECH HD Webcam C270 wyposażona pozostała w czujnik CMOS, a także mikrofon z technologią RightSound i z funkcją redukcji szumów. Kamera na dodatek funkcję aparatu cyfrowego i można nią zrobić zdjęcia o rozdzielczości 3 megapikseli (ze wspomaganiem programowym).

Kamera działa na bazie oprogramowania Logitech VID oraz Video Effects. Płynny i ostry przekaz LOGITECH HD Webcam C270 znakomicie poradzi sobie ponadto w przypadku nagrywania materiału w ciemnym lub słabo oświetlonym miejscu.

Kamera automatyczną korekcję natężenia światła, która inteligentnie dostosowuje się do warunków i zagwarantuje słuszny obraz. W połączeniu z technologią Logitech Fluid Crystal™, która zapewnia płynne filmy, ostrzejsze obrazy, głębsze kolory i czystsze brzmienie, dostajemy genialne narzędzie do pracy i rozrywki.

Uniwersalny klips LOGITECH HD Webcam C270 ma nad wyraz uniwersalne użycie. Mocny uchwyt umożliwiający mocowanie kamery do notebooków oraz monitorów klasy CRT i LCD oraz długi 1,5-metrowy kabel ze złączem USB 2.0....