dysk ssd 860evo mz-76e1t0b/eu 1tb marki Samsung Ocena produktu:

od 719,00 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Dyski twarde do laptopów
  • Pojemność: 1000 GB
  • Interfejs: SATA III
  • Rodzaj: SSD
Oferty (3)
Opis produktu

bezawaryjnY I WYTRZYMAŁY GWARANCJA szybkośCI BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE PORÓWNAJ DYSKI SSD WARTO WIEDZIEĆ CHARAKTERY­STYKA szybkość i wytrzymałość rozszerzona niezawodność zwiększona kompatybilność Do codziennego wykorzystywania ZDOBYWCA NAGRÓD niezawodnY I WYTRZYMAŁY - sprawdź RÓŻNICĘ W szybkośCI Dysk SSD 860 EVO toszybkość i wydajność w jednym.

zaimplementowana technika V-NAND pozwoli cieszyć się szybkością odczytu (550 MB/s) i zapisu (520 MB/s) informacji. Łącząc to z gwarancją trwałości (choćby 5 lat albo TBW* na 2,400), dysk SSD 860 EVOzapewnia wygodną i bezpieczną pracę na Twoim komputerze.

* TBW w sytuacji modelu 860 Evo 4 TB.TBW (Total Byte Written — bajtów zapisanych ogółem). EfektywnOŚĆ, KTÓRA ROBI RÓŻNICĘ pokaźniejsza bezawaryjność.Warstwowa pamięć V-NAND 64-warstwowa kość pamięci V-NAND prócz zwiększonej szybkości, wytrzymałości i pojemności, proponuje także oszczędność w poborze energii.

Sprawdzona jakość. DRAM Dynamiczna pamięć DRAM znamionuje się szybkością taktowania, szybkością pracy oraz sprawnością energetyczną. Szybsze przetwarzanie danych. Kontroler MJX Obsługuje więcej danych, w krótszym czasie i z większą skrupulatnością.

Przyspiesza komunikację między systemem hosta a dyskiem SSD. Bezproblemowa łączność. Oprogramowanie układowe Aktualizacja oprogramowania i kontrola parametrów działania zapewniają, że zawartość dysku jest bezpieczna, a jego praca zrównoważona.

GWARANTOWANA szybkośĆ I wytrzymałość NA CO DZIEŃ prędkie działanie. Odczyt i zapis sekwencyjny Dysk SSD 860 EVOzostał wykonany do prędkiej pracy przy arcytrudnym obciążeniu. Urządzenie to pozwala na osiągnięcie aż do 520 MB/s zapisu sekwencyjnego i nawet 550 MB/s odczytu danych z dysku1/2.

Gwarantowana jakość. Wieloletnia bezawaryjność 2,400 TBW lub 5 lat bezusterkowego użytkowania3! technologia V-NAND użyta w urządzeniu zniosła dotychczasowe ograniczenia dysków SSD. 64 warstw półprzewodników umożliwia szersze ich rozmieszczenie i ulepszoną kontrolę nad utrzymywanym poprzez nie ładunkiem elektrycznym.

Przechowuj bezpiecznie choćby największe pliki, jak filmy w jakości 4K lub pliki 3D. Optymalizacja obliczeń. Technika TurboWrite Wysoką skuteczność przy pokaźnych obciążeniach daje 6x większy bufor dysku „Intelligent TurboWrite”4.

gwarantuje on płynność zamiany danych pomiędzy wieloma urządzeniami w jednym czasie. Stabilna temperatura pracy.Dynamic Thermal Guide automatyczna regulacja temperaturyzabezpiecza dysk i daneprzed ich zniszczeniem.

Dynamic Thermal Guide pozwala nadynamiczne sterowanie procesem chłodzenia i bezpieczne używanie sprzętu, bez względu na warunki cieplne otoczenia. Dysk odpowiedni do preferowanych potrzeb i sprzętu.

rozmaite formaty duży wachlarz obszerności od 250 GB do choćby 4TB, w połączeniu z różnorodnymi dostępnymi wersjami obudowy: 2,5 cala, M.2, mSATA, zagwarantuje możliwość dobrania do oczekiwań choćby wymagających użytkowników.

1Parametry mogą różnić się w zależności od wersji oprogramowania układowego dysku SSD, a także sprzętu i jego konfiguracji. Konfiguracja systemu testowego: procesor Intel Core i5-3550 3,3 GHz, DDR3 1333 MHz 4 GB; system operacyjny: Windows 7 Ultimate x64, płyta główna: ASUS P8H77-V.2 Pomiary zapisu sekwencyjnego dysku 860 EVO przeprowadzono z wykorzystaniem technice Intelligent TurboWrite.

Pomiary odczytu i zapisu sekwencyjnego przeprowadzono z użyciem oprogramowania CrystalDiskMark v.5.0.2 i IOmeter 1.1.0. Prędkość zapisu sekwencyjnego po regionie Intelligent TurboWrite wynosi 300 MB/s w modelach 250/500 GB i 500 MB/s w modelu 1 TB.

3TBW: Terabajty zapisane.35 lat albo osiągnięcie limitu TBW, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Więcej danych na temat gwarancji podano w ulotce gwarancyjnej załączonej doopakowania. Gwarancja Samsung nie obejmuje kosztów związanych z przeglądem/montażem dysku ani odzyskaniem informacji w sytuacji naprawy lub zastąpienia.

4Rozmiar bufora TurboWrite różni się w zależności odpojemności dysku SSD; 12 GB w modelu 250 GB, 22 GB wmodelu 500 GB, 42 GB w modelu 1 TB i 78 GB w modelach 2/4 TB. Uzupełniające dane na temat TurboWrite uzyskać można w serwisie www.samsung.com.

BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE Nowa wersja nowoczesnego programu Magician, toprosty sposób monitorowania parametrów pracy i konserwacji dysku Samsung 860 EVO. Zezwala na prostą aktualizację firmware, a takżełatwy dostęp do wielu funkcji urządzenia.

Zawarte w nim narzędzia: raporty o stanie pracy sprzętu, uzupełniające opcje bezpieczeństwa, szyfrowanie danych czy potwierdzenie autentyczności, pozwalająna maksymalne zastosowanie potencjału dysku SSD z technologią V-NAND.

SAMSUNG MAGICIAN. MAGICZNE I PROSTE ZARZĄDZANIE DYSKIEM SSD Aktualizacje oprogramowania Aktualizacja oprogramowania i pomiary parametrów działania zapewniają, iż zawartość dysku jest bezpieczna, a jego praca stabilna.

Pomiary osiągów i Tryb RAPID Wysokie osiągi zapewnione poprzez kontrolę parametrów odczytu i zapisu losowego i sekwencyjnego. W trybie RAPID urządzenie działa dwukrotnie szybciej. Bezpieczeństwo informacji 256-bitowy silnik szyfrujący AES pozwala

Podobne produkty w kategorii Dyski twarde do laptopów