Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB Ocena produktu:

od 219,00 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: TOSHIBA
  • Kategoria: Dyski przenośne
  • Pojemność (TB): 1 TB
  • Interfejs pamięci: 3.0
Oferty (6)
Opis produktu

mobilny dysk twardy Canvio Basics

Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniu
Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics mieści do 3 TB informacji i pozwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on dostosowany do użytkowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieśmiertelne wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają poprawnie równocześnie na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych sprzętów.

Miejsce na wszystkie Twoje pliki
Pamięć masowa o obszernej obszerności w znikomej, funkcjonalnej obudowie o matowym wykończeniu. Dyski twarde Canvio Basics, dostępne w kilku wersjach objętości, świetnie się nadają do przechowywania informacji, muzyki, filmów i fotografii. Urządzenia te są zasilane poprzez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB.

funkcjonalny towarzysz
Dysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i tradycyjne wzornictwo. Smukła, niepokaźna pokrywa i spłaszczona góra sprawiają, iż Canvio Basics jest prawdziwie przenośnym dyskiem twardym prosto jest go wziąć i schować w kieszeni albo torbie.

prędki transfer
Te mobilne dyski twarde, zasilane przy użyciu technice USB 3.0, są istotnie szybsze aniżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co niezwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

Łatwe podłączanie plug and play
Prosta obsługa przy użyciu technologii plug and play. Dyski te są gotowe do użycia z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują instynktowne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

Twoje informacje w prawidłowych rękach
mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieporównane standardy jakości, producent Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.

Podobne produkty w kategorii Dyski przenośne