Dysk hv620 marki Adata Ocena produktu:

od 199,99 PLN

oszczędzasz do 52%

  • Producent: ADATA
  • Kategoria: Dyski przenośne
  • Pojemność (TB): 1 TB
  • Interfejs pamięci: 3.1
  • Rozmiar: 2.5 "
  • Rodzaj: HDD
Oferty (8)
Opis produktu

DashDrive HV620S

Ultra mobilny dysk zewnętrzny HV620S o pojemności do 1 TB i grubości jedynie 11,5 mm. Prosty i wytworny, błyszczący jak lustro i stanowiący bezawaryjne przenośne urządzenie do przechowywania danych przesyłanych przez prędkie łącze USB 3.1. Dysk HV620S o inteligentnej budowie, która rozszerza pojemność i sprawność, przy równoczesnym zmniejszeniu rozmiarów zewnętrznych, jest odpowiedni do każdej zawartości i kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami.

Jeszcze cieńszy
Dysk HV620S przejmuje sprawdzoną skuteczność i bezusterkowość od naszych istniejących zewnętrznych dysków twardych 2,5 i określa je od nowa. Jego wysokość wynosząca jedynie 11,5 mm zapewnia gustowny wygląd i usprawnia przenoszenie. Prosto zmieści się on do każdej teczki albo plecaka. Od sal konferencyjnych do wypraw terenowych dysk HV620S nigdy Cię nie opuści i zapewni trafny styl dla Twoich danych.

Budowa broniąca przed zarysowaniem
Podniesiony występ na krawędzi dysku chroni powierzchnię przed zarysowaniem po ułożeniu urządzenia na płasko.

wyszukany i połyskujący
Płynne linie i odbijająca gładka powierzchnia dysku HV620S podkreślają jego wykwintny wygląd. Jest on wspaniały dla osób, które chcą emanować profesjonalizmem albo demonstrować swoją wiedzę techniczną.

Diodowe wskaźniki stanu przesyłania danych
Jasnoniebieska dioda LED powiadamia odczyt albo zapis danych z/na dysku HV620S. Pomaga to w unikaniu odłączenia w trakcie zapisu/odczytu.

Podobne produkty w kategorii Dyski przenośne