Brother HL-L2352

chwilowy brak towaru

  • Producent: Brother
  • Kategoria: Drukarki laserowe
  • Szybkość druku mono: 30 str/min
  • Szerokość: 35 cm
  • Wysokość: 18 cm
  • Interfejs: USB

Kompaktowa drukarka monochromatyczna- ciche i sprawne drukowanie bezprzewodowe w domu i biurze
Drukarka HL-L2352DW stanowi genialny dobór dla tętniących życiem domów i zaganianych biur. Duża szybkość druku, automatyczny druk dwustronny i podajnik papieru o objętości 250 arkuszy dają Ci pewność, że Twój czas będzie wykorzystywany w sposób skuteczny. Poza tym, urządzenie to oferuje interfejs sieci bezprzewodowej.

najlepszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego również postaraliśmy się, by urządzenie HL-L2352DW było oszczędne. Instalując nasze wkłady z tonerem o zwiększonej sprawności i korzystając z funkcji automatycznego druku dwustronnego można zasadniczo zmniejszyć koszt każdego wydruku.

skuteczność, jakiej potrzebują firmy jutra
Drukarka HL-L2352DW oferuje wysoką prędkość druku do 30 stron na minutę, podajnik papieru o objętości do 250 arkuszy i łączność bezprzewodową, umożliwiającą przenośne drukowanie bezpośrednio z telefonów komórkowych i tabletów, a jej ustawienie i przygotowanie do pracy zajmie zaledwie kilka minut. Jeśli dodamy do tego możliwość drukowania na rożnych rodzajach nośników, otrzymamy nieprzeciętną drukarkę, na którą można liczyć podczas drukowania profesjonalnych dokumentów.

Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej szybkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.

długotrwała eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji konkretnych i trwałych materiałów i zapewnieniu wspaniałego wsparcia technicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, iż jego drukarka będzie mu długo służyć.

przyjazne środowisku
Modele Brother spełniają normy wydajności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.


Podajnik papieru

- Podajnik typowy - 250 arkuszy
- Podajnik ręczny - 1 arkusz


Materiały eksploatacyjne oryginalne

Jednostka bębna
Brother DR-2401
Toner
- Toner Brother TN-2411
- Toner Brother TN-2421


efektywność mat. Eksploatacyjnych

- Brother DR-2401 do 12,000 stron
- Toner Brother TN-2411 do 1200 stron
- Toner Brother TN-2421 do 3000 stron


Akcesoria w zestawie

- przewód zasilający
- Przewodnik bezpieczeństwa produktu,
- Dysk z oprogramowaniem
- Karta gwarancyjna
- Podręcznik szybkiej obsługi

Podobne produkty w kategorii Drukarki laserowe