• Producent: Lexmark
  • Kategoria: Biurowe urządzenia wielofunkcyjne

Drukarka C3224dw 40N9100
Dzięki szybkości druku w kolorze do 22 stron na minutę, niewielkim wymiarom i typowej łączności Wi-Fi urządzenie Lexmark C3224dw może służyć drobnym grupom roboczym.

trwałość bez nadmiernej obsługi
Model C3224dw został zaprojektowany tak, aby służyć przez długi czas. Ma stalową ramę i trwałe podzespoły drukujące.

Całkowite bezpieczeństwo
Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku cyklu projektowania całej oferty naszych maszyn. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje dane w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie między nimi.

Centrum łączności
Oprócz zastosowanych portów USB i Ethernet urządzenie jest wyposażone w technologie Mopria i AirPrint, a także zastosowany moduł standardu Wi-Fi, który pozwala uprawnionym użytkownikom łatwo drukować z sprzętów mobilnych przy pomocy aplikacji Lexmark Mobile Print. Nasz nowy kreator konfiguracji sieci Wi-Fi upraszcza konfigurowanie sieci bezprzewodowej.

kolory, na które można liczyć
Uzyskaj bogaty, intensywny odcień w ciągu kilku sekund dzięki specyficznemu tonerowi Unison marki Lexmark. Efektywność toneru do 1500 stron nieskomplikowane do zamiany wkłady drukujące do modelu C3224dw pokaźniejszą liczbę wydruków i mniej przestojów. Jeśli zabraknie toneru kolorowego, możesz drukować w trybie czarno-białym.

Oszczędzanie papieru i energii
Standardem jest automatyczne drukowanie dwustronne, a także zintegrowany tryb oszczędzania energii powodujący przechodzenie ze stanu uśpienia do drukowania i z powrotem bez konieczności wprowadzania dodatkowych ustawień. Urządzenie otrzymało ocenę EPEAT Silver i certyfikat ENERGY STAR.

Kompaktowy zarys
Dzięki swym wymiarom 243,7 mm wysokości x 411,2 mm szerokości x 394,1 mm głębokości model C3224dw mieści się niemal wszędzie. Jego śladowy rozmiar i lekkość usprawniają transport, ustawianie na miejscu i przenoszenie.

Podobne produkty w kategorii Biurowe urządzenia wielofunkcyjne