HP DeskJet 3789 Ocena produktu:

od 299,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: HP
  • Kategoria: Biurowe urządzenia wielofunkcyjne
Oferty (4)
Opis produktu

Wszystkie Twoje dokumenty z nową drukarką będą drukować się wyraźnie szybciej! Czas drukowania wynosi [8] stron minutę przy zachowaniu rozdzielczości drukowania [1200x1200] dzięki temu wydruk będzie cechować się wysokim poziomem ostrości przy zachowaniu wszelkich istotnych detali drukowanego pliku.

W prosty i prędki sposób zarządzaj swoimi zasobami dzięki opcji pracy w sieci. Od dzisiaj wydrukujesz swoje pliki bez konieczności uruchamiania komputera, przy pomocy wysłania polecenia druku ze swojego smartfona, tabletu albo poprzez wiadomości e-mail.

Jeżeli obawiasz się, iż Twoja drukarka zajmie zbyt niemało miejsca-nie musisz się obawiać. Jej kompaktowa pokrywa i przemyślane wzornictwo sprawią, że ergonomia Twojej pracy nie zostanie zachwiana. Drukarka o rozmiarach [403 x 264] to wygodny design, który funkcjonuje w zgodzie z porządkiem w miejscu codziennej pracy.

zastosowany w drukarkę panel ułatwi Ci zarządzanie urządzeniem zasadniczo przyspieszając obsługę drukowania. Prostyużyteczny system zarządzania sprawi, iż wszystkie dotychczasowe opcje wykonasz dużo szybciej przede wszystkim.

W zestawie ze swoją nową drukarką wyszukasz dodatkowe butelki z tuszem, które w połączeniu z wbudowanym pojemnym zbiornikiem starczą Ci na długi okres czasu. Możesz zacząć pracę z drukarką od razu bez żadnych dodatkowych kosztów....

Podobne produkty w kategorii Biurowe urządzenia wielofunkcyjne