HP 615 Ocena produktu:

od 935,00 PLN

oszczędzasz do 30%

  • Producent: HP
  • Kategoria: Biurowe urządzenia wielofunkcyjne
Oferty (5)
Opis produktu

Drukowanie w wysokiej jakości bez wkładów Wydrukuj nawet 18 000 stron w czerni lub do 8 000 stron w kolorze z prędkością do 11 str./min w czerni i 5 str./min w odcieniu. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 615 bez kartridży zapewnia bezkompromisową jakość i choćby 3 lata stosowania atramentu w komplecie.

Szybsze połączenia dzięki dwuzakresowej sieci Wi-Fi nieskomplikowane drukowanie przenośne przy pomocy najlepszej w swej klasie aplikacji HP do drukowania mobilnego – HP Smart. Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców i rodzin poszukujących bezproblemowego, taniego i niskonakładowego rozwiązania, które zapewnia całkowitą swobodę drukowania.

wyjątkowa jakość HP wyjątkowa jakość druku, jakiej można spodziewać się od HP – niesamowita jakość za każdym razem. Wyrazisty tekst. Grafiki w żywych kolorach. Komfortowe zarządzanie atramentem Dzięki wbudowanym zbiornikom na atrament i automatycznemu czujnikowi atramentu uzyskujesz kompaktowy system kompletowania atramentu bez rozlewania, który usprawnia zarządzanie atramentem.

świetne rozwiązanie do taniego, wysokonakładowego drukowania – atrament w opakowaniu może wystarczyć choćby na 3 lata. Obszerna prędkość druku wszelkich materiałów prędkie drukowanie dokumentów firmowych – choćby o 38% szybciej w porównaniu z poprzednim modelem HP Smart Tank.

niezawodne połączenie Stała łączność dzięki dwuzakresowej sieci Wi-Fi – szybsze, bardziej bezawaryjne połączenia. Oszczędność czasu dzięki funkcji Smart Tasks, a także drukowanie i skanowanie z dowolnego miejsca dzięki aplikacji HP Smart – najlepszej w swojej klasie aplikacji HP do druku z urządzeń przenośnych.

Uzyskaj swobodę pracy z niemal każdego miejsca dzięki aplikacji HP Smart, która pozwala na drukowanie, skanowanie i kopiowanie z telefonu. Wyeliminuj powtarzające się etapy zadań dzięki konfigurowalnym skrótom za pomocą Smart Tasks.

Skanowanie do chmury, wiadomości e-mail i nie tylko – wystarczy jedno dotknięcie....

Podobne produkty w kategorii Biurowe urządzenia wielofunkcyjne