Canon Pixma G3411 Ocena produktu:

od 699,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Canon
  • Kategoria: Biurowe urządzenia wielofunkcyjne
Oferty (5)
Opis produktu

Canon PIXMA G3411

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi i uzupełnianymi zbiornikami na atrament, umożliwiające tanie drukowanie w domach albo biurach z urządzeń inteligentnych i usług w chmurze.

Kompaktowa konstrukcja, łączność oraz wysoka wydajność drukowania, kopiowania i skanowania
To bezawaryjne urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi oraz obsługą urządzeń inteligentnych i usług w chmurze zezwala na ekonomiczne drukowanie wysokiej jakości dokumentów i ciekawych zdjęć w domu lub biurze. Niskie koszty drukowania i nieprzeciętna efektywność szerokie oszczędności.

duża wydajność druku
Korzystaj z ekonomicznego, wydajnego drukowania dzięki wielkiej efektywności druku*: do 12 000 stron w czerni na 2 zbiornikach i do 7000 stron w odcieniu na zestawie zbiorników.

Wysoka jakość wydruków

technologia FINE marki Canon oraz hybrydowy system atramentów pozwalają drukować dokumenty wysokiej jakości. Czarny atrament pigmentowy pozwala na drukowanie szczególnie wyraźnych dokumentów, a kolorowe atramenty barwnikowe generują żywe barwy na zdjęciach bez obramowania (maks. Format: A4).

Inteligentna łączność
Aplikacja Canon PRINT (iOS i Android) z zastosowanymi usługami PIXMA Cloud Link i Mopria (Android) umożliwiają łatwe bezprzewodowe drukowanie i skanowanie dokumentów z/do maszyn inteligentnych i usług w chmurze.


sprawność mat. Eksploatacyjnych
efektywność kaset (zwykły papier): Drukowanie kolorowych dokumentów A45 Tryb czarno-biały: 12 000 stron* kolorowy: 7000 stron* sprawność kaset (zdjęcia): Drukowanie kolorowych fotografii 10 × 15 cm6 Kolorowe: 2000 fotografii* * Szacowana dodatkowa skuteczność
Pozostałe atrybuty
Poziom akustycznego hałasu: około 53,5 dB(A) Temperatura pracy: 535°C Wilgotność: 1090% wilgotności względnej (bez kondensacji) Napięcie przemienne 100240 V, 50/60 Hz zużycie mocy: Wyłączone: około 0,2 W Tryb gotowości (połączenie z komputerem poprzez W-Fi): około 1,2 W (wyłączona lampa skanera) Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,2 W (wyłączona lampa skanera) Czas przejścia w tryb gotowości: 10 min i 50 s Kopiowanie: około 11 W

Podobne produkty w kategorii Biurowe urządzenia wielofunkcyjne